Jak złożyć najpiękniejsze życzenia urodzinowe?

Składanie życzeń urodzinowych to piękny zwyczaj, pozwalający na pokazanie drugiej osobie, że nam na niej zależy. Łatwo jednak wpaść w jego spowszednienie, i to nie tylko, jeśli chodzi o treść życzeń, ale także, jeśli chodzi o formę ich składania. Jak więc tego spowszednienia uniknąć?

Jeżeli życzenia składamy osobiście – a jest to najbardziej klasyczna i najbardziej pożądana metoda – warto dodać do nich jakiś skromny upominek. Wtedy wystarczy tylko chwila rozmowy, przytulenie przyjaciółki lub uścisk dłoni przyjaciela (najlepiej na osobności lub ewentualnie w skromnym gronie), i gotowe!

Jeżeli zaś wysyłamy kartkę, najlepiej zrobić ją samodzielnie – poszukajmy zdjęcia z adresatem naszych życzeń, ewentualnie obrazka, który odpowiada jego charakterowi lub zainteresowaniom, wymyślmy (a nie pobierajmy z Internetu!) życzenia i zapiszmy je możliwie najbardziej starannym pismem. Ta metoda ma tę zaletę, że do kartki zawsze można powrócić.

Obojętne jednak, czy zdecydujemy się na spotkanie osobiste, czy raczej na kartkę, najpiękniejsze życzenia urodzinowe to życzenia szczere, dlatego w pierwszej kolejności zastanówmy się, czego tak naprawdę chcielibyśmy życzyć solenizantowi.

Jeśli szukasz serwisu typowo poświęconego rozrywce i spędzaniu czasu w aktywny sposób to bardzo dobrze, że tutaj trafiłeś. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami i zachęcam do komentowania na facebooku!