Organizacja imprez integracyjnych i tematycznych

Aby impreza integracyjna spełniła swoją rolę, musi być ciekawa. Gdy bowiem nasi pracownicy będą tylko jeść, pić i rozmawiać ze sobą, ten czas niczym nie wyróżni się od innych tego typu spędów. Właśnie dlatego, organizując imprezy integracyjne, warto skorzystać z agencji zewnętrznych obsługujących imprezy tematyczne.

Co to znaczy „impreza tematyczna”? Otóż może to być impreza przebierana w stylu lat dwudziestych czy trzydziestych, impreza w stylu regionalnym (np. hawajska) czy wreszcie impreza filmowa. To, co wówczas ważne, to dostosowanie do głównego wątku nie tylko kostiumów, ale także konkursów, nagród, a nawet potraw.

Oczywiście organizacja imprez integracyjnych według scenariuszy powinna obejmować również zabawy budujące zespół – test IQ, konkursy sportowe, paintball, tory przeszkód, zawody na konsolach do gier i inne tego typu.

Najważniejsze jednak, aby – zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek agencję zewnętrzną – zweryfikować, czy będzie ona w stanie spełnić oczekiwania nasze i naszych pracowników, czy ma odpowiednie wyposażenie, czy dysponuje odpowiednim sprzętem itd.

Jeśli szukasz serwisu typowo poświęconego rozrywce i spędzaniu czasu w aktywny sposób to bardzo dobrze, że tutaj trafiłeś. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami i zachęcam do komentowania na facebooku!